Główna Eko miasto Gospodarka odpadami Podejmij wyzwanie – Śmieciobranie

Podejmij wyzwanie – Śmieciobranie

Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza mieszkańców do udziału w II edycji akcji służącej walce z dzikimi wysypiskami i zaśmieconymi terenami.

Posprzątaj swoją najbliższą okolicę z sąsiadami, rodziną lub znajomymi, zrób zdjęcie efektów i odbierz aleksandrowskie gadżety – rusza wielka akcja sprzątania miasta i gminy Aleksandrów Łódzki. 

Zasady akcji

Zasady akcji są proste – należy zgłosić zaśmiecone miejsce na terenie miasta lub gminy Aleksandrów Łódzki (na adres odpady@aleksandrow-lodzki.pl), sfotografować je, następnie doprowadzić to miejsce do porządku,  i ponownie je sfotografować. Te dwa zdjęcia (przed i po) powinny być przesłane na adres mailowy odpady@aleksandrow-lodzki.pl. Zdjęcia zamieszczone w innym miejscu nie będą brane pod uwagę.

Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim przekaże uczestnikom akcji worki do zbierania śmieci. Po worki można się zgłaszać do Referatu Gospodarki Odpadami, zlokalizowanego przy Placu Kościuszki 4 w Aleksandrowie Łódzkim.

Po uprzątnięciu terenu koordynator akcji zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu pod numerem telefonu 42 270 03 40 lub na adres odpady@aleksandrow-lodzki.pl wskazując miejsce zgromadzenia worków w celu ich sprzątnięcia przez odpowiednie służby.

Akcja trwa do 30 września 2023r.

Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z zaakceptowaniem jej regulaminu.

Regulamin akcji: