Główna Wydarzenia Biegi dla dzieci

Biegi dla dzieci

Biegi dla dzieci

Data: Godzina: 15:10Lokalizacja: MOSiR, ul. 11 Listopada 98Dodaj do kalendarza Google

W ramach 10. Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego MORORUN 15 sierpnia 2024 r. odbędą się trzy biegi dla najmłodszych: Aleksandrowski Bieg dla uczniów szkół podstawowych, Aleksandrowski Bieg Maluchów oraz Bieg z przeszkodami dla dzieci. Udział w nich będą mogły wziąć zarówno maluchy (najmłodszy rocznik 2022) — na dystansie 300 metrów, jak i dzieci starsze — do rocznika 2010 (na dystansie 1,5 km dziewczynki i 2 km chłopcy), oczywiście z podziałem na kategorie wiekowe. Starty w tych biegach rozpoczną się około godziny 15. Zdobywcy miejsc na podium otrzymają pamiątkowe trofea, a wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg — pamiątkowe medale.

Bieg z przeszkodami dla dzieci wystartuje około godz. 17. Tutaj nie ma klasyfikacji miejsc, a każdy uczestnik, który ukończy trasę, otrzyma specjalny pamiątkowy medal. Wszystkie zawody odbędą się na terenie MOSiR. Zapisy będą możliwe jedynie w Biurze Zawodów, znajdującym się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. 11 Listopada 98 w Aleksandrowie Łódzkim w terminach:
– 10 sierpnia 2024 r. (sobota) w godzinach 10-18 – budynek główny
– 14 sierpnia 2024 r. (środa) w godzinach 10-20 –budynek główny
– 15 sierpnia 2024 r. (czwartek) w godzinach 7-12 – budynek główny
– 15 sierpnia 2024 r. (czwartek) w godzinach 13.30-15 – przy boisku głównym.

Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie podpisanie przez rodzica oświadczenia o braku przeciwwskazań do uczestnictwa dziecka w biegu, które będzie dostępne w Biurze Zawodów. Szczegółowe zasady udziału dzieci w biegach reguluje Regulamin „Bieg dla Dzieci — MORORUN”. Będziemy o nich informować na bieżąco.

Organizatorem MOROUN jest Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, a Współorganizatorem — Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Włodzimierza Smolarka.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Regulamin Biegu z przeszkodami dla dzieci:

Regulamin Biegu dla Dzieci:

Najbliższe wydarzenia

POKAŻ WIĘCEJ