Główna Aleksandrowski program In Vitro

Aleksandrowski program In Vitro

Aleksandrowski program In Vitro

Rusza kolejna edycja aleksandrowskiego programu in vitro na lata 2021 – 2022. Gmina przekaże dofinansowanie do leczenia dla 20 par uczestników programu rocznie. Pary już mogą zgłaszać się na kwalifikację do programu do dwóch klinik: Gameta oraz Salve Medica. Nie zmieniła się kwota dofinansowania – to maksymalnie 5000 zł do każdego zabiegu. 

Z programu mogą skorzystać pary  które mieszkają na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki od co najmniej 3 lat oraz spełniają kryteria medyczne wskazane w programie. Z treścią programu można się zapoznać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Aleksandrów Łódzki:

https://aleksandrowlodzki.bip.net.pl/?a=10372

https://aleksandrowlodzki.bip.net.pl/?a=10439

https://aleksandrowlodzki.bip.net.pl/?a=10865

Aby skorzystać z programu należy umówić się na wizytę lekarską  w jednej z dwóch klinik wybranych na realizatora Programu Salve Medica lub Gameta.

Kontakt do Salve Medica:

Dominika Radomska – koordynator kliniki płodności

tel. 798 866 066

adres e-mail: dofinansowanieinvitro@salvemedica.pl

https://salvemedica.pl/blog/aktualnosci/dofinansowanie-do-in-vitro-w-aleksandrowie-lodzkim

Kontakt do Gameta:

Rejestracja: tel.: (+48) 42 645 77 77

https://gameta.pl/gameta-lodz/kontakt/

https://gameta.pl/kampania-na-rzecz-wspierania-osob-dotknietych-nieplodnoscia-z-wykorzystaniem-metod-zaplodnienia-pozaustrojowego-dla-mieszkancow-gminy-aleksandrow-lodzki-w-latach-2020-2025/

Osoby zainteresowane udziałem w programie mogą uzyskać informacje o warunkach udzielenia dofinansowania od  Pełnomocnika Burmistrza ds. realizacji programów polityki zdrowotnej – Katarzyny Żabińskiej – tel.: 42 270 03 81, e-mail: katarzyna.zabinska@aleksandrow-lodzki.pl

W poprzedniej edycji programu in vitro, którą realizowaliśmy w 2020 r. wzięło udział 12 par uczestników programu. Jego efektem jest 5 ciąż.