Adoptuj psa

CZEKAJĄ NA NOWY DOM W SCHRONISKU PSIAKOWO I SPÓŁKA

WWW.PSIAKOWO.COM.PL

JAK WYGLĄDA PROCES ADOPCJI:
1. Zapoznaj się z psiakami na naszej stronie. Zdjęcia psiaków są uporządkowane pod względem wielkości zwierzaków.
2. Zapisz imiona psiaków, które chciałbyś poznać – u nas każdy ze zwierzaków ma swoje imię – nie używamy numerów ewidencyjnych.
3. Zadzwoń, umów wizytę, dowiedz się więcej o wybranym zwierzaku. Jeżeli nie możesz się dodzwonić wyślij sms z imieniem zwierzaka.
4. Przyjedź na spotkanie i adoptuj zwierzaka.

5. Zwierzaka możesz adoptować po 1 spotkaniu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

CENTRUM ADOPCYJNE SCHRONISKA PSIAKOWO I SPÓŁKA PROWADZONE PRZEZ STOWARZYSZENIE
ANIMAL SOS 1% KRS 0000755566

Psiakowo i Spółka Centrum Adopcyjne ( www.psiakowo.com.pl)
Kontakt: tel. 693-691-963 lub 601-303-395 ( tel. czynny 9.00-17.00 pn-pt).  Nie możesz się dodzwonić – napisz mail: psiakowo@psiakowo.com.pl lub wyślij sms z imieniem zwierzaka.
Obowiązuje 1 wizyta na której możesz adoptować zwierzaka, warunkiem jest wcześniejsze wypełnienie ankiety: http://psiakowo.com.pl/ankieta-przedadopcyjna Adopcje odbywają się w centrum adopcyjnym: Chełmońskiego 31 w Łowiczu lub w schronisku: Piotrowice 24a ( gmina Bielawy) lub w Aleksandrowie Łódzkim dlatego należy wcześniej umówić wizytę telefonicznie by dowiedzieć się gdzie przebywa wybrany zwierzak. Wszystkie zwierzęta poznasz na stronie www.psiakowo.com.pl – zobaczysz je na zdjęciach, filmikach i albumach na FB. Wszystkie adopcje są BEZPŁATNE. Dorosłe zwierzęta są: zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone, wysterylizowane/wykastrowane. Czipy rejestrujemy w bazie www.cbdzoe.pl Istnieje możliwość umówienia transportu do: Aleksandrowa Łódzkiego, Łodzi, Zgierza, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Grudziądza. Wyrażamy zgodę na adopcje zagraniczne.

 Możesz nas wspomóc przekazując nam swój 1% podatku.