Główna Aktualności Bieg „Policz się z cukrzycą” oraz „Bieg Chomika”

Bieg „Policz się z cukrzycą” oraz „Bieg Chomika”

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Z okazji 32. Finału WOŚP, ponownie zapraszamy Was na biegi: „Policz się z cukrzycą” oraz „Bieg Chomika”. Odbędą się one tydzień przed finałem, czyli w niedzielę 21. stycznia.

Bieg „Policz się z cukrzycą”
Zaplanowana do pokonania trasa liczy 10 km. Prowadzi przez ulice i tereny zielone Aleksandrowa Łódzkiego. Ci, którzy starowali w wydarzeniu w latach poprzednich, wiedzą, że to dobra zabawa, a przede wszystkim wsparcie szczytnego celu, jakim jest WOŚP.

Na wydarzenie można się zgłosić tego samego dnia, od godziny 08:00, w biurze zawodów zlokalizowanym na MOSiR (ul. 11 Listopada 98). Opłata startowa wynosi minimum 40 zł i w całości jest wliczana do kwesty prowadzonej przez aleksandrowski sztab WOŚP.

Więcej informacji w regulaminie:

„Bieg Chomika”

Dedykowany dzieciom od 2. do 12. roku życia. Start i meta biegu zlokalizowane są na MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim (ul. 11 Listopada 98).

Zaplanowana trasa liczy ok. 1.2 km.

Do udziału w biegu dziecko zgłasza rodzic lub opiekun prawny w dniu wydarzenia, w biurze zawodów na MOSiR. Biuro będzie czynne w godzinach: 08:00 – 09:45. Opłata startowa wynosi minimum 20 zł i w całości jest wliczana do kwesty prowadzonej przez aleksandrowski sztab WOŚP.

Więcej informacji w regulaminie:

Aktualności