Główna Aktualności Zbadaj słuch, swoje stopy i odwiedź… szkołę rodzenia

Zbadaj słuch, swoje stopy i odwiedź… szkołę rodzenia

Dodano: Autor: Dorota Zemła

Dzień Zdrowia i Urody to okazja, by bezpłatnie zbadać swój słuch. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że gorzej słyszymy, a proste badanie audiometryczne może nam to pokazać. 23 kwietnia specjaliści z Miejskiego Centrum Medycznego Bałuty przyjmą każdego chętnego i od razu odpowiedzą na pytanie — w jakiej kondycji jest Twój słuch.

Z kolei podolog Rafał Brzeziński udzieli porad i bezpłatnych konsultacji, szczególnie w zakresie tzw. stopy cukrzycowej — szukajcie na miejscu Gabinetu Podologicznego MOJE STOPY.

Z zupełnie inną propozycją wychodzi Centrum Edukacji Okołoporodowej i Wsparcia Rodzicielstwa. Centrum to miejsce stworzone z misją holistycznego wsparcia rodzica, gdzie pary są praktycznie i teoretycznie przygotowywane na narodziny dziecka w pierwszej stacjonarnej szkole rodzenia w Aleksandrowie Łódzkim. Podczas Dnia Zdrowia i Urody im. Ilony Rafalskiej będzie można poćwiczyć na specjalistycznej hiszpańskiej lalce m.in. pielęgnację noworodka, nauczyć się pozycji do karmienia piersią czy prawidłowego karmienia butelką.

Zapraszamy 23 kwietnia na Dzień Zdrowia i Urody

im. Ilony Rafalskiej

do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 (ul. Bankowa 7/11),

w godz. 14-18.

Wstęp bezpłatny.

 

Organizatorem jest Jacek Lipiński burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego

oraz Aleksandrowskie Forum Społeczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności