Główna Aktualności ZAPRASZAMY NA KOLEJNY KONCERT „JESIENI PEŁNEJ MUZYKI”-„JESIENNA MIŁOŚĆ MUZYCZNA. OD STRAUSSA DO CELINE DION „ANNA CYMMERMAN I JACEK MALANOWSKI”

ZAPRASZAMY NA KOLEJNY KONCERT „JESIENI PEŁNEJ MUZYKI”-„JESIENNA MIŁOŚĆ MUZYCZNA. OD STRAUSSA DO CELINE DION „ANNA CYMMERMAN I JACEK MALANOWSKI”

Dodano: Autor: Mateusz Rafalski

30.10.2021 (SOBOTA)

GODZ. 18.00 SALA WIDOWISKOWA MDK UL. 1 MAJA 17/19

Bilety po 10 zł będzie można kupić przed koncertem. Pierwszeństwo dla osób posiadających zeszłoroczne wejściówki. Informacje pod nr. tel. 609 190 211
Uwerturą jesieni, jest karnawał kolorów i światła. Otoczeni feerią barw i jesiennych woni kwiatów i owoców, zaczynamy nucić nostalgiczne melodie.
„Jesień” Antonio Vivaldiego, „Preludium Deszczowe” Des-dur Fryderyka Chopina czy też „W grocie Króla Gór” Edwadra Griega, to tylko kilka przykładów z setek utworów, które zapewne zostały napisane przez najlepszych kompozytorów świata, w długie, jesienne wieczory.
Anna – śpiewaczka, matka i miłośniczka dobrej literatury i Jacek – wokalista, kompozytor, autor tekstów  zabiorą Państwa w magiczną podróż po krainie muzyki, nasyconej ciepłem jesiennego słońca.
Muzycy zaprezentują Państwu takie utwory jak:
Adagio Tomaso Albinoniego,
Ave Maria Giulio Cacciniego,
Autumn Leaves Josepha Kosmy
Summertime Georga Gershwina
a także Lubię wracać tam gdzie byłem z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego czy też Time to say goodbye śpiewane przez niedościgniony duet Sara Brightman i Andrea Bocellego.
Serdecznie zapraszamy na tę muzyczną ucztę.
Wydarzenie organizuje Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym Gminy Aleksandrów Łódzki.

Aktualności