Główna Aktualności Zagraj w „Copa Aleksandrów Łódzki”!

Zagraj w „Copa Aleksandrów Łódzki”!

Dodano: Autor: Michał Kiński

W dniach 17 i 18 września odbędzie się VIII Turniej Piłki Nożnej „Copa Aleksandrów Łódzki” o Puchar Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Jacka Lipińskiego. Zawody odbędą się na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka. W pierwszym dniu rywalizacji piłkarze amatorzy będą rywalizować w fazie grupowej, w niedzielę spotkają się po cztery najlepsze zespoły z dwóch grup, by systemem pucharowym wyłonić zwycięzcę. O zawody zadba Urząd Miejski w Aleksandrowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie. W tym roku uczestnictwo w turnieju jest zobligowane wpłaceniem wpisowego na cel charytatywny na stowarzyszenie Animal SOS (150 zł od drużyny).

Kto może grać?

W zawodach może uczestniczyć każdy, kto ukończył 18 rok życia i nie ma problemu ze zdrowiem. Nie jest zawodnikiem żadnej drużyny piłkarskiej zgłoszonej do ŁZPN, za wyjątkiem Klasy A i B. Każda z drużyn może liczyć maksymalnie trzech piłkarzy klasy okręgowej. Kadra zespołu może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Na zgłoszenia czekamy od 5 do 11 września pod adresem: turniej@aleksandrow-lodzki.pl.

Pod wyżej wymieniony adres prosimy wysyłać:

– nazwę drużyny (koniecznie wpisać miasto),

– imię kapitana zespołu wraz z numerem kontaktowym,

12 września poinformujemy o potwierdzeniu w rozgrywkach oraz zostanie przesłana karta zgłoszeniowa. Terminarz poznamy 15 września. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, również można wysyłać drogą meilową pod wskazanym wcześniej adresem.

Jak wygląda system rozgrywek?

W fazie grupowej (sobota) przewiduje się grę 6 zawodników plus bramkarz. Czas gry to 1 x 15 min.

W fazie pucharowej (niedziela), gdzie spotkają się najlepsze drużyny – przewiduje się grę 6 plus bramkarz. Czas gry to 2 x 10 min.

Jak poznamy drużyny?

Losowanie drużyn do wskazanych grup odbędzie się za pośrednictwem Telewizji Aleksandrów. W środę (14 września) (www.tv.aleksandrow-lodzki.pl) – dowiemy się o przynależności poszczególnych zespołów do grup.

Patronat nad turniejem tradycyjnie objął Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński. Natomiast patronat medialny nad zawodami objęli: Telewizja Aleksandrów, Gazeta „40 i cztery”, portal internetowy www.aleksandrow-lodzki.pl. Warto śledzić stronę facebookową turnieju – https://www.facebook.com/copaaleksandrowlodzki/

Mamy również sponsorów turnieju:
Gmina Aleksandrów Łódzki
MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie
Indian Burger Aleksandrów Łódzki
Circle Key Aleksandrów Łódzki
Centrum Ubezpieczeń Agnieszka Sadowska Aleksandrów Łódzki
Unilink partner Aleksandrów Łódzki Centrum Ubezpieczeń Agnieszka Sadowska
Expanse Plus – Fotowoltaika Aleksandrów Łódzki
Firma Storm Media z Rąbienia
Firma Tomadex z Aleksandrowa Łódzkiego

Administratorem danych osobowych jest Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego. Dane przetwarzane są w celu uczestnictwa w turnieju Copa Aleksandrów Łódzki 2022 o Puchar Burmistrza.  Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz http://aleksandrowlodzki.bip.net.pl/?c=644

Aktualności