Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zagraj w Copa Aleksandrów Łódzki

10.09.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W dniach 22-23 września odbędzie się V Turniej Piłki Nożnej „Copa Aleksandrów Łódzki 2018” o Puchar Burmistrza Jacka Lipińskiego. W pierwszym dniu zawodów zaplanowana jest faza grupowa na dwóch aleksandrowskich Orlikach. Natomiast faza pucharowa i finał odbędzie się 23 września (niedziela) na sztucznym boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie. O zawody zadba Urząd Miejski w Aleksandrowie.

Kto może grać?

W zawodach może uczestniczyć każdy, kto ukończył 18 rok życia i nie ma problemu ze zdrowiem. Nie jest zawodnikiem żadnej drużyny piłkarskiej zgłoszonej do ŁZPN, za wyjątkiem Klasy A i B. Każda z drużyn może liczyć maksymalnie trzech piłkarzy klasy okręgowej.  Kadra zespołu może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Na zgłoszenia czekamy do 15 września pod adresem: turniej@aleksandrow-lodzki.pl

Pod wyżej wymieniony adres prosimy wysyłać:

– nazwę drużyny (koniecznie wpisać miasto),

– imię kapitana zespołu wraz z numerem kontaktowym,

Administratorem danych osobowych jest Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego. Dane przetwarzane są w celu uczestnictwa w turnieju Copa Aleksandrów Łódzki 2018 o Puchar Burmistrza.  Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz http://aleksandrowlodzki.bip.net.pl/?c=644

16 września poinformujemy o potwierdzeniu w rozgrywkach oraz zostanie przesłana karta zgłoszeniowa. Terminarz poznamy 20 września. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, również można wysyłać drogą meilową pod wskazanym wcześniej adresem.

Jak wygląda system rozgrywek?

W fazie grupowej (sobota), która zostanie rozegrana na Orlikach przewiduje się grę 5 plus bramkarz. Czas gry to 2 x 10 min.

W fazie pucharowej (niedziela), gdzie spotkają się najlepsze drużyny – przewiduje się grę 6 plus bramkarz. Czas gry to 2 x 12 min.

Jak poznamy drużyny?

Losowanie drużyn do wskazanych grup odbędzie się za pośrednictwem Telewizji Aleksandrów. We wtorek (18 września) w programie „Aleksandrowski Flesz” (www.tv.aleksandrow-lodzki.pl) – dowiemy się o przynależności poszczególnych zespołów do grup.

Patronat nad turniejem tradycyjnie objął Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński. Natomiast patronat medialny nad zawodami objęli: Telewizja Aleksandrów, Gazeta „40 i cztery”, portal internetowy www.aleksandrow-lodzki.pl. Warto śledzić stronę facebookową turnieju – https://www.facebook.com/copaaleksandrowlodzki/

 

Translate »