Główna Aktualności Wspólne dyżury ZUS i KAS w sprawach dotyczących Polskiego Ładu

Wspólne dyżury ZUS i KAS w sprawach dotyczących Polskiego Ładu

Dodano: Autor: Mateusz Rafalski

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Krajowa Administracja Skarbowa zapraszają klientów do udziału w dyżurach ekspertów organizowanych na przemian w siedzibach obu instytucji. W jednym miejscu klienci będą mogli wyjaśnić wątpliwości dotyczące Polskiego Ładu u ekspertów z I oddziału ZUS w Łodzi i z łódzkiej Izby Administracji Skarbowej.

IAS w ZUS

Już w najbliższy poniedziałek, 24 stycznia, w godzinach od 11:00 do 13:00, eksperci Izby Administracji Skarbowej w Łodzi  będą odpowiadali na pytania w zakresie zmian podatkowych jakie wprowadził pakiet ustaw z tzw. „Polskiego Ładu”.

Pracownicy IAS będą pełnili dyżur w Sali Obsługi Klientów I oddziału ZUS w Łodzi  przy ul. Zamenhofa 2, na I piętrze budynku ZUS.

Kolejny dyżur pracowników IAS w tym samym miejscu planowany jest 31 stycznia w tych samych godzinach tj. od 11:00 do 13:00.

ZUS w US Łódź- Śródmieście

            Natomiast dyżury ekspertów I oddziału ZUS w Łodzi  odbędą się 26 stycznia i 2 lutego, w godzinach od 9:00 do 11:00. Dyżury odbędą się w siedzibie Urzędu Skarbowego Łódź – Śródmieście przy ul. Dowborczyków 9/11.

Eksperci ZUS będą odpowiadali na Państwa pytania w zakresie zmian w ubezpieczeniach jakie wprowadził „Polski Ład”.

Zapraszamy!

Aktualności