Główna Aktualności WOŚP. Zbiórka rzeczy osobliwych

WOŚP. Zbiórka rzeczy osobliwych

Dodano: Autor: Dorota Zemła

Kiedy opada poświąteczny pył, a noworoczne szaleństwo za chwilę będzie słodkim wspomnieniem, my zabieramy się z podwójną siłą do rozpędzania lokomotywy jubileuszowego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szykujemy dla Was co najmniej 30 niezrównanych niespodzianek, atrakcji i wydarzeń, ale też zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, by jubileuszowy Finał WOŚP był równie niezwykły jak wszystkie poprzednie.

Ogłaszamy zatem oficjalnie i nieodwołalnie zbiórkę rzeczy osobliwych, czyli różnych ciekawych przedmiotów czy usług, które zostaną przez nas wystawione na charytatywnej internetowej licytacji na Allegro. Wszystkie uzyskane w ten sposób fundusze trafią oczywiście na konto Fundacji WOŚP, a kwota z licytacji zostanie dopisana na koniec do łącznej sumy, którą uzbiera m.in. ponad 190 wolontariuszy z aleksandrowskiego sztabu.

Przedmioty (przygarniamy naprawdę wszystko, co może mieć wartość — rękodzieło, obrazy, zalegające na strychach stare radia czy inne starocie, vouchery na zabiegi albo ćwiczenia, różne przedmioty kolekcjonerskie) prosimy dostarczyć do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą, plac Kościuszki 4. Czekamy na Wasze wyjątkowe dary do 24 stycznia 2022. Sie ma!

Aktualności