Główna Aktualności Wiosenny marsz Nordic Walking w kapeluszach

Wiosenny marsz Nordic Walking w kapeluszach

Dodano: Autor: Klaudia Kosak

Wiosna w pełni. Zielenią się pola, ogrody i łąki, kwitną kwiaty, drzewa zaczynają wypuszczać pierwsze pąki. Dlatego najwyższy czas na wiosenny marsz w kapeluszach!

Martwisz się, że nie masz odpowiedniego nakrycia głowy? Jeśli tak, to żaden problem. Zdążysz jeszcze go wykonać lub zaopatrzymy Cię w niego na miejscu wydarzenia.

Pomaszerować będzie można już w niedzielę 16 maja. Start o godzinie 11:00 z Parku 200-lecia (ul. Targowy Rynek – przy stawie Jana). Stamtąd, ulicami miasta, do pokonania będzie dystans ok. 3,5 km. W trakcie marszu przystanek na sesję zdjęciową w Parku Miejskim. Spacerowicze marsz zakończą na terenie MOSiR, gdzie odpocząć można będzie przy ognisku i poczęstunku. Ale wcale to nie koniec niespodzianek. Na mecie czekać będziemy na Was z sadzonkami wiosennych kwiatków. Uczestnikom zrobimy także pamiątkowe zdjęcia.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, zgłoś się telefonicznie: (42) 270 03 15 lub (42) 270 03 34 do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Aleksandrowie Łódzkim (w godzinach pracy Urzędu). Na zgłoszenia czekamy do 12 maja.

Na marsz zapraszają Stowarzyszenie Aleksandrowskie Forum Społeczne oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Aleksandrowie Łódzkim. Wydarzenie objęte zostało patronatem Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Jacka Lipińskiego.

Aktualności