Główna Aktualności Wiosenny Marsz Nordic Walking w Kapeluszach

Wiosenny Marsz Nordic Walking w Kapeluszach

Dodano: Autor: Klaudia Kosak

Wiosna w pełni. Zielenią się pola, ogrody i łąki, kwitną kwiaty, drzewa zaczynają wypuszczać pierwsze pąki. Dlatego najwyższy czas na… Wiosenny Marsz w Kapeluszach!
Martwisz się, że nie masz odpowiedniego nakrycia głowy? Jeśli tak, to żaden problem. Zdążysz jeszcze go wykonać lub zaopatrzymy Cię w niego na miejscu wydarzenia. Pomaszerować będzie można już w niedzielę 26 marca. Start o godzinie 10:00, zbiórka przy muralu W. Smolarka na MOSiR.
Marsz rozpoczniemy rozgrzewką i prezentacją prawidłowego chodzenia z kijkami. Następnie pomaszerujemy w kierunku lasu w Placydowie, do pokonania będzie dystans ok. 5 km. Marsz zakończy się na terenie MOSiR, gdzie odpocząć można będzie przy ognisku i poczęstunku. Ale wcale to nie koniec niespodzianek.
W konkursie na najpiękniejszy kapelusz zostanie przyznana nagroda, a każdy uczestnik otrzyma sadzonkę wiosennego kwiatka.
Na marsz zapraszają Jacek Lipiński Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego oraz Irena Kajszczak kierownik Centrum Pomocy Rodzinie, Radna Rady Miejskiej.
Wiosenny Marsz Nordic Walking w Kapeluszach realizowany jest w ramach Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego 2022.

Aktualności