Główna Aktualności Ważne zmiany w programie WOŚP

Ważne zmiany w programie WOŚP

Dodano: Autor: Kinga Ratajczyk

Uwaga! Ze względu na wciąż pogarszające się warunki pogodowe, nie jesteśmy w stanie bezpiecznie zrealizować programu scenicznego zaplanowanego w ramach WOŚP. Dlatego odwołane zostają koncerty. Wciąż zapraszamy jednak do skorzystania z pozostałych atrakcji. A dziać się będzie sporo.

1/ Zapraszamy do kawiarenek Aleksandrowskiego Forum Społecznego. Jednak, uwaga! Nastąpi tu mała zmiana. By umożliwić Wam bezpieczne zaopatrzenie się w coś pysznego, zapraszamy do dwóch lokalizacji: do ratusza miejskiego (charakterystyczny niebieski budynek na Placu Kościuszki) oraz do strażnicy OSP Rąbień. W przypadku pojawienia się kolejnych lokalizacji, poinformujemy Was na bieżąco.

2/ Już od 15:00 niespodzianka dla wszystkich fanów motoryzacji! Na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim będziecie mogli spotkać kierowcę rajdowego Macieja Palczewskiego i jego żółte Subaru Imprezę. Dowiecie się czym różni się auto rajdowe od seryjnego egzemplarza oraz na własnej skórze doświadczycie emocji związanych z jazdą takim autem!

3/ Na Placu Kościuszki od godziny 16:00 będziemy częstować Was przepyszną wojskową grochówką. Czekać na Was będą również strażacy ze swoimi pokazami. Będzie także okazja, by przejechać się quadem!

3/ Zaplanowane biegi odbędą się w formie wirtualnej. Dlatego wciąż w aleksandrowskim sztabie WOŚP (ul. Jasińskiego 20) możecie odbierać wyjątkowe pakiety startowe, a trasę przebiec w dowolnym dla siebie terminie (więcej informacji w osobnym wpisie).

5/Cały czas polecamy również Waszej uwadze nasze internetowe aukcje na Allegro. Na chwilę obecną mamy już ich ponad 300! A dodatkowo, do Internetu trafią rzeczy, które miały być licytowane na scenie. Na razie zdradzimy, że wśród nich znajdzie się sporo gadżetów WOŚP-owych, ogromne maskotki czy przepiękne rękodzieło…. Także nie przegapcie swojej szansy.

6/Wszystkie licytacje znajdziecie pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/UMAleksandrow?p=2

7Pamiętajcie też, że jeśli nie możecie wziąć udziału w dzisiejszym finale WOŚP osobiście, zawsze możecie wpłacić sami lub podzielić się linkiem naszej wspólnej e-skarbonki! https://eskarbonka.wosp.org.pl/b6kc7h

Sie ma!

Aktualności