Główna Aktualności Warsztaty w Dniu Zdrowia i Urody

Warsztaty w Dniu Zdrowia i Urody

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel
Dzień Zdrowia i Urody im. Ilony Rafalskiej, to wydarzenie, które na dobre wpisało się w kalendarz aleksandrowskich imprez. Podobnie jak w latach ubiegłych, jedną z odsłon projektu jest cykl warsztatów, w których można uczestniczyć. Jednak, pamiętajcie, że trzeba się na nie wcześniej zapisać. Zajęcia są darmowe, ale liczba miejsc ograniczona. Dlatego – kto pierwszy, ten lepszy! 
Zapisy pod nr tel.: (42) 270 03 34.
W jakich warsztatach można wziąć udział?
– Joga od podstaw – celem jest przybliżenie uczestnikom prostych ćwiczeń, które można samodzielnie wykonywać w domu. Warto spróbować i dowiedzieć się więcej, m.in. o prawidłowych technikach oddechowych, będących doskonałym sposobem na odstresowanie we współczesnym, zabieganym świecie.
– Joga twarzy – czy można zmniejszyć widoczność zmarszczek bez ingerencji chirurgicznej? Jeśli, chcesz wiedzieć, jak to zrobić, zapisz się koniecznie na ten warsztat.
– Koncert mis tybetańskich – zapraszamy na głęboki relaks przy dźwiękach mis tybetańskich. Idealny, dla tych czują się zmęczeni oraz przytłoczeni natłokiem codziennych informacji. Podaruj sobie chwilę wytchnienia. Skup się na tym co „tu i teraz”.
– Warsztaty z kosmetyków naturalnych – uczestnicy wykonają naturalne mydełka oraz kule do kąpieli z wykorzystaniem ekologicznych produktów pszczelich: wosku pszczelego, propolisu, pyłku pszczelego oraz innych naturalnych produktów i roślin. A dodatkowo mnóstwo wiedzy na temat właściwości produktów pszczelich i ich wykorzystaniu w kosmetyce.
– Warsztaty robienia kiszonek – ich właściwości znały i doceniały nasze prababcie. Teraz znów nastała na nie moda. Robimy je coraz częściej i chętniej, bo kisić można naprawdę wiele warzyw, nie tylko ogórki i kapustę. A warto to robić, gdyż kiszonki są źródłem wielu wartościowych składników, które wzmacniają i zwiększają odporność naszego organizmu.

Aktualności