Główna Aktualności Walentynkowy Weekend Premier w Kinie Spójnia

Walentynkowy Weekend Premier w Kinie Spójnia

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Może nie wszyscy jeszcze wiedzą, że kino wróciło do Aleksandrowa Łódzkiego. A to powrót w wielkim stylu. Nowości filmowe, wyczekiwane premiery oraz kameralna atmosfera sprawiają, że nie musimy jeździć już do Łodzi, by obejrzeć coś ciekawego. A przed nami kolejne wydarzenia.


W weekend walentynkowy Kino Spójnia przygotowało wyjątkową okazję dla widzów. Przedpremierowo zaprezentuje film „Matki równoległe” w reżyserii Pedro Almodóvara. Penélope Cruz, za kreację aktorską, którą stworzyła w tym filmie została nominowana do Oscara w kategorii: Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa. Czy nagroda trafi właśnie do niej, przekonamy się pod koniec marca, a już w sobotę i niedzielę możemy delektować się jej wspaniałą grą aktorską na dużym ekranie. Film „Matki równoległe” opowiada historię dwóch samotnych matek, które spotykają się na sali porodowej i nawiązują silną więź. Kobiety nie podejrzewają, że losy ich oraz ich dzieci będą się splatały w zupełnie niespodziewanych momentach ich życia.

Miłośnikom radosnych komedii romantycznych polecamy natomiast premierowy film „Miłość jest blisko” ze zjawiskową Weroniką Książkiewicz w roli głównej. A młodszym kinomanom proponujemy wyczekiwaną przez nich animację Potworna rodzinka 2!

Rezerwacji można dokonywać na stronie kina: https://kinospojnia.pl/ lub telefonicznie pod nr: 726 506 506.

Aktualności