Główna Aktualności Uwaga, zmiana terminu i miejsca spotkania Klubu Biznesu

Uwaga, zmiana terminu i miejsca spotkania Klubu Biznesu

Dodano: Autor: Dorota Zemła

Jak w dobie obecnego kryzysu i inflacji zablokować ceny energii elektrycznej oraz gazu na najbliższe 3-5 lat — to główny temat spotkania, który powinien zainteresować przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się 28 października w restauracji „Na Zdrowie” (ul. Zdrowie 8, Łódź). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak konieczna jest wcześniejsza rejestracja — można jej dokonać poprzez formularz na stronie https://lodz.partnerskiekb.pl/

Podczas spotkania będzie można nawiązać nowe relacje oraz kontakty biznesowe z firmami z regionu i z Polski, obecnymi na spotkaniu czy poznać skuteczny model docierania do wybranych firm, z którymi poszukiwany jest kontakt biznesowy. Będzie też możliwość prezentacji i reklamy swojej firmy. Jedną z ciekawszych propozycji jest również ta, która umożliwia zdobycie informacji, w jaki sposób dołączyć do 60% globalnego rynku sprzedaży poprzez ekspozycję swoich produktów na zagranicznych platformach sprzedażowych takich jak: Amazon, Rakuten oraz Ebay czy dotrzeć z ofertą swoich produktów do 19 krajów na świecie. Przede wszystkim jednak spotkanie da możliwość poznania ogólnopolskiego projektu Partnerskich Klubów Biznesu łączącego sport & biznes & integrację, którego członkami są już setki firm z całej Polski.

Agenda:

16:30-17:00Rejestracja uczestników

17:00-17:15 Radosław Rogiewicz CEO „PKB” Otwarcie spotkania, przywitanie uczestników

17:15-17:45 Mikołaj Markowski „Inteligent Solutions Polska Sp. z o. o.” – „W jaki sposób w obecnych trudnych czasach skutecznie zablokować ceny energii elektrycznej oraz gazu na najbliższe 3 do 5 lat”

17:45 – 18:15 – Radosław Rogiewicz CEO „PKB”prezentacja projektu Partnerskich Klubów Biznesu łączącego sport & biznes & integracje.

18:15-18:45 Krótkie prezentacje firm każdego z uczestników spotkania

18:45… Networking

Aktualności