Główna Aktualności Urzędy Bliżej Przedsiębiorców

Urzędy Bliżej Przedsiębiorców

Dodano: Autor: Mateusz Rafalski

Wspólnie z Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową w Łodzi zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej odsłonie cyklu Urzędy Bliżej Przedsiębiorców.

Termin wydarzenia

14 października (czwartek) 13:00 – 14:30

Temat spotkania

„Ulgi w spłacie należności”

Spotkanie odbędzie się w systemie hybrydowym.

Część stacjonarnaodbędzie się w siedzibie Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Plac Wolności 5, 91-415 Łódź. Maksymalna ilość osób mogąca wziąć udział w części stacjonarnej  wynosi 20 osób. Osoby zarejestrowane na wydarzenie w dalszej kolejności będą mogły wziąć udział w spotkaniu za pomocą programu ZOOM.Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy na spotkanie

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: biuro@izba.lodz.pl, do 12 października (wtorek) 2021 r. Link na spotkanie wyślemy na podany w rejestracji adres e-mail.

Pytania do ekspertów

Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, tak aby odpowiedź w trakcie spotkania była jak najbardziej wyczerpująca. Pytania do ekspertów mogą Państwo wysyłać również na adres: biuro@izba.lodz.pl, do 13 października (środa).  

W trakcie spotkania omówimy:

  • rodzaje ulg w spłacie zadłużenia,
  • korzyści wynikające z udzielonej ulgi,
  • jakie dokumenty konieczne są do złożenia wniosku,
  • w jakich przypadkach wniosek o ulgę pozostawimy bez rozpatrzenia,
  • w jakich przypadkach dochodzi do rozwiązania zawartej umowy w sprawie ulgi,
  • konsekwencje rozwiązania umowy,

Przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po wcześniejszym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM. Instrukcja jak szybko mogą Państwo założyć własne konto znajduje się TUTAJ. Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy, aby zapoznali się Państwo z RODO.

Więcej o wydarzeniu pod linkiem.

Zapraszamy do udziału!

Aktualności