Główna TV Aleksandrów Oddaj głos w 11. Plebiscycie Sportowiec Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2023
Logotyp TV Aleksandrów

Oddaj głos w 11. Plebiscycie Sportowiec Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2023

Dodano: Autor: Michał Kiński

Zapraszamy do wzięcia udziału w 11. Plebiscycie Sportowiec Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2023. Głosujemy na stronie internetowej www.sportowiec.aleludzki.pl

Wchodzimy w nowe dziesięciolecie historii plebiscytu, który stał się sportową wizytówką Aleksandrowa Łódzkiego. W tegorocznym konkursie trzeba oddać po jednym głosie w sześciu kategoriach: Sportowiec, Młodzieżowy Sportowiec, Trener, Drużyna, Sportowa Impreza oraz Klub Fitness.

Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek (26 lutego) i zakończy 4 marca. Już w pierwszym dniu oddano 1000 głosów. Po zakończeniu głosowania odbędzie się spotkanie kapituły na czele z burmistrzem Aleksandrowa Łódzkiego Jackiem Lipińskim. Kapituła przeprowadzi swoje głosowanie i po zsumowaniu wyników podczas uroczystej gali 13 marca poznamy laureatów.

W ubiegłym roku świętowaliśmy dziesięciolecie, tegoroczna gala rozpocznie nową historię. Goście obejrzą krótki materiał filmowy przedstawiający ostatni rok w aleksandrowskim sporcie. Następnie zostaną wręczone Nagrody Specjalne Burmistrza i poznamy laureatów w poszczególnych kategoriach. Staramy się, aby za każdym razem stworzyć wyjątkowy klimat, przypominający największe polskie plebiscyty. Kto wygra w tym roku? Wiele zależy od internautów, którzy muszą posiadać telefon, aby poprawnie oddać głos.

Więcej materiałów video

Archiwum materiałów multimedialnych

Wpisz frazę lub zaznacz odpowiedni okres, abywyszukać materiały
Wyniki wyszukiwania