Główna Aktualności Szkoleniowiec Sokoła zadowolony

Szkoleniowiec Sokoła zadowolony

Dodano: Autor: Michał Kiński

Cenne zwycięstwo odnotowali w piątek piłkarze Sokoła Aleksandrów, pokonując na wyjeździe Huragan Morąg 5:1 (2:0). Szkoleniowiec Sokoła jest zadowolony z osiągniętego wyniku.

Pokazaliśmy się z dobrej strony. Potrafimy pracować jako zespół pomimo kilku absencji i to na pewno wyróżniało nas na tle przeciwnika. Z bardzo chłodnymi głowami podchodzimy jednak do tego zwycięstwa. Wiemy, że musimy dalej ciężko pracować, by łapać niezbędne punkty. Tak jak już wspomniałem wcześniej, każde spotkanie buduje nas i jestem bardzo zadowolony z pracy każdego zawodnika. Z tego miejsca chcemy też przekazać Naszym kibicom Zdrowych i Wesołych Świąt , dziękujemy Wam za wsparcie – zaznaczył Michał Bistuła, szkoleniowiec Sokoła.

Warto zaznaczyć, że w tym meczu kapitanem drużyny był wychowanek klubu Dominik Pecyna. Inny wychowanek Przemysław Woźniczak pauzował za nadmiar żółtych kartek. Bardzo dobry mecz od pierwszych minut zagrał również Jakub Horoszkiewicz, kolejny piłkarz, który rozpoczął swoją przygodę z piłką w Sokole Aleksandrów.

Aktualności