Główna Aktualności Świąteczny kiermasz charytatywny

Świąteczny kiermasz charytatywny

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Święta coraz bliżej! Co to oznacza? Jeszcze więcej atrakcji w naszym mieście w najbliższy weekend! Wszystkie skupiały się będą wokół Placu Kościuszki, gdzie od początku grudnia można podziwiać naszą piękną iluminację świąteczną oraz gdzie trwa kiermasz bożonarodzeniowy. W weekend swoje stoisko będzie tam miało Aleksandrowskie Forum Społeczne. Co na nim znajdziecie? M.in. pierogi domowej roboty. Dlaczego warto je nabyć? Ponieważ są przepyszne oraz kupując je, wspieracie zbiórkę na rehabilitację Zuzi i Mateusza Kurek z Aleksandrowa Łódzkiego.

Zapraszamy w sobotę i w niedzielę już od godziny 15:00. Na straganach będziecie mogli również kupić choinkę oraz ozdoby świąteczne. Jeśli zgłodniejcie, zjecie grillowaną kiełbaskę, a jak zmarzniecie napijecie się rozgrzewającej kawy lub herbaty.

W sobotę będziemy rzeźbić w lodzie. Już sam proces powstawania dzieła stanowi wyjątkowy pokaz. Co zostanie wyczarowane z bryły lodu? Tego Wam nie zdradzimy. Ale koniecznie sprawdźcie to sami.

Natomiast w niedzielę najmłodszych z pewnością ucieszy spotkanie z sympatycznymi animatorami z Grupy Locomotora, których już mieli okazję poznać w Aleksandrowie Łódzkim. Czas wszystkim umilą Mikołaje i śnieżynki na szczudłach, a elfy wystąpią w roli cyrkowców… Będzie się działo!

16:00-16:35 – spektakl familijny o tematyce świątecznej

17:00-17:30 – świąteczne show

18:15-18:35 – spektakl ogniowo-pirotechniczny z udziałem tancerzy i szczudlarzy w stylizacji świątecznej.Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Przybywajcie, fotografujcie się z Waszym ulubionymi dekoracjami i dzielcie świąteczną atmosferą z innymi! Ho ho ho Aleksandrów!

Aktualności