Główna Aktualności Strach się bać czyli horrory w kinie Spójnia

Strach się bać czyli horrory w kinie Spójnia

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Halloween coraz bliżej… W związku z tym musi być strasznie. I będzie! W sobotę 30. października zapraszamy do Kina Spójnia na wieczór z horrorami. Wyświetlone zostaną dwa filmy: „Upiorne opowieści po zmroku” oraz „Saint Maud”. Znajdziecie w nich mroczne tajemnice, przerażające istoty oraz niewyjaśnione zjawiska. A krew, jak to w horrorach, lała się będzie szerokim strumieniem… To seanse dla tych, którzy lubią się bać. I to Wam gwarantujemy – chwile grozy w upiornym klimacie. Podczas wieczoru nie zabraknie akcentów, które jeszcze lepiej wprowadzą Was w mroczny nastrój. Warto również zadbać o halloweenowe stylizacje. Każda przebrana osoba otrzyma upominek.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak obowiązują wejściówki. Można je odebrać
w kasie kina w dniach, w których działa Spójnia (ul. 1 Maja 17/19) – dokładne godziny sprawdzicie na: https://kinospojnia.pl/.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć.


O filmach:
Upiorne opowieści po zmroku
horror, 111′, USA, 2019
Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.
(źródło: https://kinospojnia.pl/)


Saint Maud
horror, 83′, Wielka Brytania, 2019
Maud jest młodą dziewczyną, która przyjeżdża do luksusowej posiadłości Amandy – byłej tancerki, która w ostatnich miesiącach życia korzysta z niego bez skrupułów. Dziewczyna przekonana o swojej ważniejszej misji, niż tylko opieka nad konającą Amandą, postanawia ocalić jej grzeszną duszę, co wkrótce zamienia się w niebezpieczną obsesję…
(źródło: https://kinospojnia.pl/)

Aktualności