Główna Aktualności Startujemy z PLANEM B

Startujemy z PLANEM B

Dodano: Autor: Kinga Ratajczyk

Już 2. lipca rozpoczniemy dobrze znany i lubiany cykl wakacyjnych wydarzeń czyli PLAN B.
W każdą niedzielę będziemy mieć dla Was różne atrakcje. Na początku zapraszamy Was na szafing i pchli targ do parku miejskiego. Jeśli chcecie pozbyć się zalegających w szafach, szafeczkach i piwnicach rzeczy, to akcja skierowana jest właśnie do Was. W sprawie rezerwacji stanowiska należy skontaktować się z koordynatorką akcji – Ewą Gemzą, telefonując pod nr: 601 383 320. Start wydarzenia zaplanowany został na godzinę 14:00. Zapraszamy również osoby, które chciałyby „upolować” dla siebie coś oryginalnego i w doskonałej cenie… Szafing to dobry pretekst, by przewietrzyć swoją garderobę i pożegnać nienoszone rzeczy. Oprócz ubrań, na pewno będą książki i różne bibeloty — wazoniki, lampy, szkło i ceramika… Wśród nich uda się z pewnością „wyłowić” prawdziwe perełki.
Nie martwcie się również o to, jak w tym czasie zorganizować czas Waszym dzieciom. O ich świetne humory zadbają animatorzy. Najmłodsi będą mogli bezpłatnie pobawić się na dmuchańcach oraz otrzymać kupony na darmowe lody i watę cukrową.

W związku z licznymi pytaniami, ponawiamy również akcję „Podziel się roślinką”. Tym razem akcja ma charakter charytatywny i będzie można otrzymać roślinkę za wrzut do puszki, który zasili zbiórkę na integracyjną strefę rekreacji dla dzieci ze szkoły specjalnej.

Na cykl „Plan B – lato w Aleksandrowie Łódzkim” zaprasza Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Aktualności