Główna Aktualności Poszukiwani wolontariusze!

Poszukiwani wolontariusze!

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

To już ten czas, gdy poszukujemy wolontariuszy na Mororun – 9. Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego, który odbędzie się 15. sierpnia w Aleksandrowie Łódzkim.

Kogo szukamy? Pozytywnie zakręconych osób (tych młodszych, jak i starszych), które lubią sportowe emocje oraz gdy wokół dzieje się sporo.

Co oferujemy? Poznacie jak od strony organizacyjnej wygląda największe wydarzenie sportowe w Aleksandrowie Łódzkim. Dostaniecie również wyjątkową koszulkę, która powstała z okazji tegorocznego biegu. Mamy dla Was także komplet gadżetów sygnowanych logo naszego najgłośniejszego festiwalu czyli Summer Dying Loud. A przede wszystkim gwarantujemy dobrą zabawę.

Sprawdź swoje umiejętności organizacyjne i wyślij swoje zgłoszenie na adres: promocja.aleksandrow@gmail.com Masz czas do 11. sierpnia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgłoszenia dokonuje rodzic lub opiekun prawny.

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z Wydziałem Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim (tel. 42 270 03 15 lub 42 270 03 34).

Aktualności