Główna Aktualności Plan B — Zakończenie lata

Plan B — Zakończenie lata

Dodano: Autor: Dorota Zemła

Oczywiście ten weekend musiał nadejść, ale — jak to zwykle bywa — nadszedł za szybko. Ostatni weekend wakacji i ostatnie imprezy organizowane w ramach Planu B – Lata w Aleksandrowie Łódzkim…

Aby trochę osłodzić sobie ten moment, zapraszamy wszystkich do udziału w dwudniowym szaleństwie, podczas którego siły połączą rycerze, szlachta i bardziej współcześni animatorzy zabaw dla najmłodszych. Wszystko to okraszone będzie niesamowitymi atrakcjami, pokazami, warsztatami i — bardzo lubianym przez wszystkich — Świętem Kolorów.

W sobotę zapraszamy na Piknik Rycerski, który nie odbył się wcześniej z powodu bardzo złej pogody. To impreza dla miłośników historii, rycerskich obyczajów, średniowiecznych rzemiosł i dobrej zabawy. W niedzielę — wyrzutnie kolorowych proszków, piany i baniek mydlanych, animacje i super atrakcje dla najmłodszych.

Organizatorzy przewidzieli w ostatni weekend sierpnia mnóstwo atrakcji. Musicie koniecznie być z nami! Widzimy się 27 i 28 sierpnia w godz. 14-19, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. 11 Listopada 98).

Wstęp na obydwie imprezy oczywiście bezpłatny. Zaprasza burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Podczas weekendu 27-28 sierpnia Aleksandrowskie Forum Społeczne będzie prowadzić charytatywną zbiórkę dla samotnej mamy dwójki dzieci — aleksandrowianki Ewy, chorującej na nowotwór.

Aktualności