Główna Aktualności PLAN B: Rowerowy zawrót głowy oraz rewanż finału sezonu 2022/2023

PLAN B: Rowerowy zawrót głowy oraz rewanż finału sezonu 2022/2023

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

„Rowerowy zawrót głowy” –  pod takim hasłem zapraszamy na najbliższą odsłonę PLANU B. To wydarzenie dedykujemy przede wszystkim miłośnikom dwóch kółek, lecz nie tylko.
O 13:00 czekają nas sportowe emocje na najwyższym poziomie. Na boisku głównym, drużyna BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki zmierzy się z Ogniwem Sopot. Bilety do nabycia przed meczem.
Przed starciem gigantów w tej dyscyplinie sportowej,  zdążycie jeszcze wybrać się na rajd rowerowy, który wyruszy o godz. 11:00  z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim. Trasa będzie prowadziła po atrakcyjnych rekreacyjnie terenach gminy Aleksandrów Łódzki. Wydarzenie sprzyjać będzie dobrej zabawie oraz integracji międzypokoleniowej. Dla uczestników zaplanowany również został poczęstunek.
Regulamin rajdu:

download aria-describedby=”wp-block-file–media-1cc8c835-706a-4b86-a248-670842425de0″>Pobierz

A po rajdzie i sportowych rozgrywkach zapraszamy pod scenę, gdzie obejrzycie niezwykły pokaz akrobacji rowerowej w wykonaniu Jonasza Pakulskiego – uczestnika programu „Mam Talent”. Będzie na Was czekał również tor pumptrack oraz miasteczko rowerowe, gdzie najmłodsi będą mogli sprawdzić swoją znajomość przepisów ruchu drogowego oraz poćwiczyć jazdę na rowerze. Najmłodsi wezmą udział w warsztatach 3D oraz licznych animacjach, w których do zdobycia będą kupony na darmowe lody. Piknik rowerowy rozpocznie się o 14:00. Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Zarządca zmienił zdanie, świateł nie będzie?
Działkowcy świętowali
Piątkowe atrakcje w gminie
Nagrody Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych
ZOBACZ WIĘCEJ