Główna Aktualności Park linowy otwarty!

Park linowy otwarty!

Dodano: Autor: E o

Park linowy mający trzy trasy o różnej długości i trudności został oficjalnie otwarty.

– Przed realizacją tej inwestycji byliśmy w kilku miejscach w Polsce. Muszę powiedzieć, że bez fałszywej skromności jest to jeden z najfajniejszych, najbardziej nowoczesnych i przede wszystkim robiących wrażenie parków linowych – powiedział Jacek Lipiński, burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego.

Nie da się ukryć, że to jest kolejna wielka atrakcja, z której mogą skorzystać dzieci

sięgające dłonią minimum do wysokości 150 centymetrów.

Aleksandrów zyskuje kolejną atrakcję dla dzieci. My dorośli też możemy się w nim dobrze bawić. Bardzo czekałam na otwarcie tego parku linowego, bo nie ukrywam, że byłam jednym z tych, którzy zainicjowali ten pomysł – dodaje Małgorzata Grabarczyk, przewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Korzystający z parku linowego najpierw przechodzą szkolenie. Następnie mogą się udać na trzy trasy o różnej długości i trudności. Operator parku zapewnia wszystkie środki bezpieczeństwa. Instruktorzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

– Fajnie by było, żeby park linowy miał swoją nazwę. Zorganizujemy konkurs, który skierowany będzie do wszystkich szkół z naszej gminy. Ten konkurs będzie kierowany do szkół wszystkich szkół w naszej gminie. Najbardziej ciekawa nazwa będzie przez nas nagrodzona darmowym wejściem dla zwycięzców – powiedział Arkadiusz Cichecki, dyrektor MOSiR.

Park linowy miał już swoje oficjalne otwarcie, a już pod koniec czerwca dzieci doczekają się wodnego placu zabaw. (Kiniu)

Aktualności