Główna Aktualności Paczka dla Seniora

Paczka dla Seniora

Dodano: Autor: Kinga Ratajczyk

Choć akcji świątecznych jest sporo, tę szczególnie polecamy Waszej uwadze. Dotyczy ona najbardziej potrzebujących seniorów. Często takich, którzy samotnie spędzają większość czasu i odwiedziny Mikołaja to jeden z tych momentów, gdy mają okazję z kimś porozmawiać. Już sama obecność innych osób wywołuje u nich radość i łzy wzruszenia, nie mówiąc o rzeczach, których tak bardzo potrzebują lub na które sami nie mogą sobie pozwolić.

Dołączcie do kolejnej akcji „Paczka dla seniora”. Aleksandrowskie Forum Społeczne wraz z Burmistrzem Aleksandrowa Łódzkiego już po raz kolejny organizują zbiórkę.

Do 11. grudnia czekamy na dary, które zostaną przekazane potrzebującym seniorom w świątecznych paczkach. Potrzebne są produkty spożywcze (takie, które nie stracą szybko ważności), słodycze, ozdoby świąteczne, koce itp., jednym słowem wszystko, co może przynieść radość i uśmiech seniorowi. Kto nie ma czasu (albo pomysłu) na zakupy, może wpłacić pieniądze na konto Stowarzyszenia Aleksandrowskie Forum Społeczne (nr konta: 67 8780 0007 0114 8224 1002 0001).

Przedmioty można przynosić do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego
 w Aleksandrowie Łódzkim (Plac Kościuszki 4).

Grafika promująca projekt "Paczka dla Seniora"

Aktualności