Główna Aktualności Otwarcie plaży z Ikrą

Otwarcie plaży z Ikrą

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Aleksandrów Łódzki modnym kurortem wakacyjnym? Po tym wydarzeniu śmiało będzie można tak powiedzieć o naszym mieście. Choć nie mamy dostępu do morza, w niedzielę 9. lipca otworzymy dla Was plażę. A zrobimy to z przytupem oraz we współpracy z Rybacką Lokalną Grupa Działania „Z Ikrą”. Czeka nas dzień pełen różnych atrakcji. To doskonała okazja, by w pełni cieszyć się początkiem wakacji. Będziecie mogli uczestniczyć w rozmaitych aktywnościach, które wprawią Was w doskonały nastrój. Program wydarzenia został zaplanowany tak, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Będziecie mieli okazję spróbować przepysznych dań. Kucharze znani z programu „Master Chef” zaserwują Wam burgery rybne. Będziecie mogli zjeść również zupę rybną gotowaną w wielkim kotle. Nie zapomnijcie także odwiedzić stoiska z owocowymi soczkami z palemką. Dla najmłodszych lody i wata cukrowa. Ale czekają Was nie tylko kulinarne atrakcje. Uruchomimy dla Was ślizg wodny, na którym będziecie mogli spalić trochę kalorii. Dzieci bezpłatnie pobawią się również na dmuchańcach. O ich doskonałe nastroje zadbają animatorzy z bogatym programem artystycznym. Koniecznie odwiedźcie też stoisko Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Z Ikrą”.

Na wydarzenie zapraszamy w niedzielę 9. lipca od godz. 14:00. Widzimy się na MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim (ul. 11 Listopada 98).

Projekt „Otwarcie plaży z Ikrą – impreza z cyklu Plan B” jest dofinansowany z Europejskiego  Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Grafika promująca projekt „Otwarcie plaży z Ikrą – impreza z cyklu Plan B” dofinansowany z Europejskiego  Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Aktualności