Główna Aktualności Obrońmy razem Polskę! — marsz dla demokracji

Obrońmy razem Polskę! — marsz dla demokracji

Dodano: Autor: Dorota Zemła

NIE dla tej władzy, NIE dla kłamstwa, TAK dla demokracji, TAK dla prawdy. Będziecie tam z nami? — tak do marszu, który ma odbyć się 4 czerwca w Warszawie, zachęcają różne środowiska — także z naszego miasta.

Mieszkańcy, którzy zechcą w pierwszą niedzielę czerwca wybrać się do stolicy, by wyrazić swoją opinię na temat obecnej władzy, poprzeć inicjatywę i pokazać, że chcą mieć realny wpływ na losy Polski, mogą zgłaszać się do Wydziału Promocji UM i zarezerwować sobie miejsce w transporcie do stolicy — symboliczną, dobrowolną opłatę, stanowiącą składkę na organizację wspólnego transportu, można uiszczać na konto AFS (Stowarzyszenie Aleksandrowskie Forum Społeczne, tytułem: Transport 4 czerwca, nr konta: 67 8780 0007 0114 8224 1002 0001).

4 czerwca (niedziela) z Aleksandrowa Łódzkiego ruszą autokary, które pojadą do stolicy. Szczegóły i zapisy — w Wydziale Promocji UM.

Organizatorem akcji jest Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński i Stowarzyszenie Aleksandrowskie Forum Społeczne a patronuje mu Stowarzyszenie TAK dla Polski!

Aktualności