Główna Aktualności Niedziela w stylu country

Niedziela w stylu country

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Już w niedzielę czeka na Was niesamowite wydarzenie, które sprawi, że poczujecie się jak prawdziwi bohaterowie Dzikiego Zachodu. Weźmiecie udział w przejażdżkach bryczką, poznacie zwyczaje panujące w indiańskiej wiosce oraz zrobicie sobie zdjęcie z Chuckiem Norrisem 😉 A to tylko przedsmak atrakcji, które zaplanowaliśmy. Będziecie mogli także obejrzeć niezwykłe pokazy: broni, westernowego strzelectwa konnego Cowboy Mounted Shooting oraz strzelania z bicza i rzucania lassem. Wieczorem na scenie wystąpi zespół „Droga na Ostrołękę”, który przeniesie Was w świat muzyki country. A na koniec kino plenerowe, gdzie będzie można obejrzeć western pt. „Wyatt Earp”.

Warto zadbać również o odpowiednie przebranie. Razem z naszym partnerem Indian Burger z Aleksandrowa Łódzkiego zapraszamy do pysznej zabawy. Wystarczy wcielić się w dowolną postać charakterystyczną dla „dzikiego zachodu”. Obojętnie czy będzie to kowbojka, kowboj, szeryf czy Indianin! Liczymy na Waszą inwencję. Na miejscu nasi tajni wysłannicy na pewno Was zauważą i obdarują voucherem.

Złapcie za lasso, wskoczcie na konie i przybywajcie już w niedzielę od 14:00 na fantastyczną zabawę w westernowym klimacie. Na wydarzenie zaprasza Szeryf Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Aktualności