Główna Aktualności Najbliższy weekend w Aleksandrowie

Najbliższy weekend w Aleksandrowie

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Kolejny weekend przez nami. Co to oznacza w Aleksandrowie Łódzkim? Kolejną ciekawą propozycję spędzenia czasu wolnego. Startujemy już wieczorem! Tym razem wszystkie wydarzenia odbywać się będą w Parku Miejskim.

Piątek

W plenerowym kinie pod chmurką będziemy mogli obejrzeć filmy nagrodzone Oscarami. Zapraszamy o 21:00.

Jako pierwszy wyświetlimy „Green Book”. To amerykański komediodramat przedstawiający historię opartą na faktach. Splatają się w niej losy pianisty Dona Shirleya oraz jego kierowcy i ochroniarza Tony’ego. Pierwszy z nich jest pianistą z wyższych sfer, a drugi drobnym cwaniaczkiem. Wspólnie wyruszają na dłuższe turnée. Jak odnajdą się w swoim towarzystwie?

Natomiast „Parasite” to południowokoreańska tragikomedia przedstawiająca losy ubogiej rodziny mieszkającej w nędznej dzielnicy. Gdy pojawia się okazja dobrze płatnej pracy, członkowie rodziny postanawiają skorzystać z tej szansy. Zaczynają pracę w bogatym domu. Jednak nie wszystko jest takie proste. Okazuje się, że skrywa on pewną mroczną tajemnicę…

Sobota i niedziela

Park miejski będzie najsmaczniejszym miejscem w okolicy. Przyjadą do nas foodtrucki oferujące potrawy, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia.

O Wasz wakacyjny nastrój zadba również DJ serwujący najlepszą muzykę. A najmłodsi dodatkowo spędzą czas na dmuchańcach oraz zabawach prowadzonych przez animatora. Zapraszamy od godziny 12:00!

Aktualności