Główna Aktualności Nagroda SUPEREKSLIBRIS dla Towarzystwa Przyjaciół Aleksandrowa Łódzkiego

Nagroda SUPEREKSLIBRIS dla Towarzystwa Przyjaciół Aleksandrowa Łódzkiego

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Miło nam poinformować, że redakcja rocznika „Aleksandrów wczoraj i dziś”, wydawanego od 40 lat przez Towarzystwo Przyjaciół Aleksandrowa Łódzkiego – otrzymała nagrodę SUPEREKSLIBRIS!!! Te ważną w województwie łódzkim nagrodę ustanowiła Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Józefa Piłsudskiego w Łodzi i przyznaje je za wybitne osiągnięcia w dziedzinie popularyzacji naszego regionu.

SUPEREKSLIBRIS jaki i ZŁOTY EKSLIBRIS to ważne nagrody, które są od lat w posiadaniu zasłużonych, stowarzyszeń, pracowników naukowych wyższych uczelni i tych którzy pokochali historię lokalną. Cieszymy się ogromnie z tego wspaniałego wyróżnienia jednocześnie namawiając Państwa do nadsyłania materiałów (ack@alebiblioteka.pl) historycznych typu – zdjęcia z opisami, stare dokumenty, czy opowieści pradziadków, byśmy nadal mogli publikować ciekawostki związane z dawnymi dziejami naszej gminy, jak również czasem obecnym, który też przecież kiedyś zostanie historią.

Towarzystwo Przyjaciół Aleksandrowa Łódzkiego pragnie podziękować wszystkim osobom, które wniosły znaczący wkład w powstanie publikacji „Aleksandrów wczoraj i dziś”.

Nagrody SUPEREKSLIBRIS dla Towarzystwa Przyjaciół Aleksandrowa Łódzkiego

Aktualności