Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Muzyczna odsłona Festiwalu Sztuk Różnych

02.09.2019
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Festiwal Sztuk Różnych to plenerowa impreza, bez której nie wyobrażamy już sobie kalendarza wydarzeń w Aleksandrowie Łódzkim. W niedzielę 15. września zestawienie różnych form sztuki kolejny raz wypełni po brzegi park miejski. Jedną z odsłon festiwalu, dla której warto być z nami tego dnia, jest muzyka. Ponownie będziemy mieli okazję wysłuchać ciekawych koncertów. Wcześniej zapowiadaliśmy już występy  Macieja Maleńczuka oraz Mery Spolsky.

Natomiast po godzinie 17:00 na scenie wystąpi wyjątkowe małżeństwo wokalistów. Paulinę i Bartka Gruszeckich mieliśmy okazję poznać na srebrnym ekranie. To finaliści I edycji programu Śpiewajmy Razem All Together Now emitowanego przez telewizję Polsat.

Dzięki połączeniu dwóch, całkowicie różnych scenicznych osobowości, stworzyli zupełnie nową wartość. Muzycznych inspiracji szukają w brzmieniach bluesowych, jazzowych i soulowych. Piszą własne piosenki i mają przygotowany materiał na autorską płytę. Często występują na polskich scenach. Mieli przyjemność zaśpiewać z orkiestrą Zbigniewa Górnego, a także Adama Sztaby.

Podczas Festiwalu Sztuk Różnych wystąpią razem z zespołem, w składzie: Marcin Jagiełło – piano, Piotr Wieczorek – gitary, Marcin Markuszewski – bas, Kamil Stasiak – perkusja.

Translate »