Główna Aktualności MOTO odsłona PLANU B

MOTO odsłona PLANU B

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Już w tę niedzielę zapraszamy na piknik motoryzacyjny. Czekamy na wszystkich, którym serce przyspiesza na dźwięk silnika oraz zapiera dech w piersi na widok wyjątkowych maszyn. A z pewnością będzie na co popatrzeć. Zaplanowaliśmy wystawę zabytkowych i ekskluzywnych aut oraz pokaz PitBike Racing Łódź. Będzie także sporo motocykli. A to za sprawą zlotu motocyklowego Free Riders Polska i Przyjaciele. Do Waszej dyspozycji będzie symulator dachowania autem oraz quad, na którym będzie można się przejechać. OSP Aleksandrów Łódzki zaprezentuje Wam swój sprzęt, który służy strażakom w akcjach ratowniczych.

Wydarzenie jest okazją do spotkania osób o podobnych zainteresowaniach, wymiany doświadczeń oraz dzielenia się pasją w zakresie motoryzacji. Ale przede wszystkim to czas, który można spędzić z całą rodziną na powietrzu. Przewidujemy miejsce, w którym będzie można  zorganizować sobie piknik. Dlatego warto zabrać kocyk, by go rozłożyć i wygodnie coś przekąsić. Przez całe wydarzenie będziemy dla Was grillować. Aleksandrowskie Forum Społeczne, za wsparcie zbiórki na integracyjną strefę rekreacji przy szkole specjalnej w Aleksandrowie Łódzkim, będzie częstowało Was pysznym ciastem. A dla dzieci prawdziwy hit gastronomiczny tegorocznego PLANU B – czyli naleśnikarnia serwująca najlepsze naleśniki w mieście 🙂

Zapraszamy również na stoisko „Z ręki do ręki”, gdzie będzie można wymienić się różnymi przedmiotami. Jeśli i Wy macie w domu coś z czego już nie korzystacie i nie jest Wam potrzebne, koniecznie przynieście to na MOSiR. Może dobijecie targu i wymienicie na coś, co chcielibyście mieć.

Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych. Tym razem, zapraszamy dzieci na animacje w motoryzacyjnym klimacie. Koniecznie musicie odwiedzić również miasteczko warsztatów integracyjnych „AkCjA-ReAkCja”, w którym m.in.: malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków, zabawki z recyklingu oraz warsztaty malowania na drewnie.

Tego dnia nie będziecie się nudzić ani przez chwilę! Widzimy się w niedzielę 23. lipca na MOSiR (ul. 11 Listopada 98). Jak zwykle, starujemy o 14:00. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Grafika promująca MOTO piknik w Aleksandrowie Łódzkim

Aktualności