Główna Aktualności Młody Aleksandrowianin z Mam Talent

Młody Aleksandrowianin z Mam Talent

Dodano: Autor: E o

9-letni Kuba Olejnik z Aleksandrowa Łódzkiego wystąpił w półfinale „Mam Talent”. Chłopczyk w wieku 2 lat zaczął pasjonować się muzyką. Na początku pokochał utwory Eda Sheerana, w wolnym czasie uwielbia grać na gitarze. Uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 to prawdziwy muzyczny talent.

– Ze względu na to, że ja słucham muzyki, to Kuba też pokochał nieco mocniejsze brzmienia. Na początku kupiliśmy ukulele. Okazało się, że pasja nadal się rozwija i przyszedł czas na gitarę elektryczną – wspomina Przemysław Olejnik, tata Kuby.

Kuba został stypendystą festiwalu Summer Dying Loud. Został również zauważony przez organizatorów „Mam Talent” i rozpoczął piękną historię.

– Byliśmy bardzo zaskoczeni i podekscytowani uczestnictwem. Kuba był bardzo zadowolony ze swojego pierwszego występu, kiedy awansował do półfinału – zaznacza Anna Olejnik, mama Kuby.

Nasz bohater na scenie czuje się doskonale. – Było miło i przyjemnie. Nie czułem stresu. Miło mnie potraktowali jurorzy. Cieszę się, że mogłem wystąpić w takim programie – mówi 9-letni Kubuś.

Młody uczestnik „Mam Talent” otrzymał również duże wsparcie w szkole.

– Szkoła zaraz po rodzicach jest drugim miejscem, gdzie Kuba otrzymuje wsparcie. Bardzo kibicuję dzieciom podczas rozwijania swoich talentów – dodaje Katarzyna Ochnik, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Aleksandrowie.

Młody aleksandrowianin awansował do półfinału. Można było go zobaczyć „na żywo” w sobotę (20 kwietnia. Zagrał kawałek Children Of Bodom – In Your Face.

– Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim za ogromne wsparcie, masę pozytywnej energii i głosy oddane na Kubę. Co prawda, nie udało się przejść do kolejnego etapu, ale nie to jest najważniejsze! Kuba, jako najmłodszy uczestnik poradził sobie z tremą, udźwignął występ „na żywo” i wykonał ogrom pracy na próbach, żeby zagrać ten niełatwy kawałek. Nie mogę być z niego bardziej dumna! To dla nas kolejne nowe doświadczenie, które z pewnością zapamiętamy na długo. To także kolejne spełnione marzenie. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy, że byliście z nami – powiedziała Anna Olejnik.

Nasz rockman ma wielką przyszłość przed sobą. Ważne, aby pielęgnował swoją pasję i realizował kolejne cele. Dlatego Kubie zawsze będziemy kibicować. (Michał Kiński)

Aktualności