Główna Aktualności Miasteczko westernowe – impreza z cyklu Plan B

Miasteczko westernowe – impreza z cyklu Plan B

Dodano: Autor: Klaudia Kosak
Uwaga! Poszukiwani kowbojki i kowboje z Aleksandrowa Łódzkiego i okolic!
Przygotujcie się na niezwykłą przygodę! Wsiadajcie na swoje konie i przybywajcie 16. lipca na nasz Dziki Zachód, który przygotujemy na terenie MOSiR. Zabierzemy Was w pełną emocji podróż w czasie, gdy Dziki Zachód królował na bezkresnych preriach oraz gdzie przygoda czaiła się na każdym kroku. Spędzicie ten dzień w towarzystwie kowbojów, Indian oraz Chucka Norrisa .
Jakie atrakcje jeszcze zaplanowaliśmy? Obejrzycie niezwykłe pokazy: broni, westernowego strzelectwa konnego oraz strzelania z bicza i rzucania lassem. Nauczycie się tańczyć kankana oraz country. W wiosce indiańskiej poznacie zwyczaje Indian oraz wysłuchacie wielu ciekawych opowieści. Będziecie mogli się również przejechać bryczką oraz spotkać z kucykami. Na każdym kroku mijać Was będą osoby w strojach z epoki Dzikiego Zachodu. A może marzyliście, by spróbować swoich sił w strzelaniu? Będziecie mieli okazję sprawdzić swoją zręczność w jednej z wielu konkurencji i zabaw. Animatorzy umilą również czas najmłodszym kowbojom i kowbojkom.
Sprawimy, że poczujecie autentyczny klimat country. Wyobraźcie sobie: wirujące pyły piasku, zapach palonego drewna oraz dźwięk harmonijki wprawiający Was w magiczny nastrój. Teren imprezy przyozdobimy słomianymi balami, na tle których będzie można się sfotografować. Z pewnością nie przegapicie też strefy gastronomicznej. Już od wejścia poczujecie zapach aromatycznych potraw serwowanych przez „Indian Burger”.
Wieczorem na scenie wystąpi zespół „Droga na Ostrołękę”, który przeniesie Was w świat muzyki country. Wspólnie z artystami będziemy śpiewać i bawić się podczas zaplanowanej potańcówki.
A na koniec kino plenerowe, gdzie będzie można obejrzeć western pt. „Wyatt Earp”.
Zachęcamy do przybycia w strojach nawiązujących do tematyki Dzikiego Zachodu. Wyciągnijcie z szafy jeansy, koszule w kratę oraz inne kowbojskie akcenty. Im bardziej kowbojsko i indiańsko, tym lepiej .
Do zobaczenia na Dzikim Zachodzie miasta czyli na MOSiR! Nie przegapcie tej najbardziej ekscytującej odsłony PLANU B. Złapcie za lasso, wskoczcie na konie i przybywajcie już od 14:00 na fantastyczną zabawę. Na wydarzenie zaprasza Szeryf Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński .

Aktualności