Główna Aktualności Majówka w Aleksandrowie Łódzkim

Majówka w Aleksandrowie Łódzkim

Dodano: Autor: Klaudia Kosak

Zdaje się, że wiosenna pogoda na chwilę nas opuściła, ale na majówkę ma być znowu ciepło i słonecznie. To spokojniejszy czas, który dla większości osób będzie wolny od pracy. Dlatego 1. oraz 3. maja z radością zapraszamy Was do parku miejskiego na plenerowe wydarzenia. Chcemy wspólnie z Wami uczcić te świąteczne dni. W związku z tym zaplanowaliśmy sporo atrakcji, by były to dwa popołudnia wypełnione radością i dobrą zabawą. Data: 1. oraz 3. maja, godz. 12:00-17:00 Miejsce: Park Miejski w Aleksandrowie Łódzkim Atrakcje: animacje i zabawy dla dzieci, darmowe dmuchańce, lody i wata cukrowa.

Majówka to nie tylko czas na odpoczynek w domowym zaciszu, ale również doskonała okazja do spędzenia czasu wśród lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że spotkamy się w parku, a zaplanowane przez nas wydarzenia pozwolą, choć na chwilę, oderwać się od codzienności oraz będą stanowiły okazję do wspólnej zabawy i integracji.

I jeszcze jedna kwestia informacyjno-organizacyjna – dla wszystkich instytucji, stowarzyszeń i organizacji z terenu gminy. Tegoroczne obchody Święta Konstytucji 3. Maja będą miały nieco luźniejszą atmosferę. Tym razem, delegacja samorządowa złoży tylko jedną wiązankę kwiatów w Parku Miejskim w imieniu całej społeczności lokalnej. Nie będzie, tak jak zwykle, delegacji pozostałych jednostek oraz pocztów sztandarowych.

Aktualności