Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Koszulki na Bieg

24.05.2019
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Wielkimi krokami zbliżamy się do 7. Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 5. Półmaratonu Aleksandrowskiego. Już 15. sierpnia kolejny raz, na sportowo, uczcimy Święto Wojska Polskiego. A już kilka miesięcy przed, dbamy o to, abyście mieli jeszcze lepsze i milsze wspomnienia z tego wydarzenia. Dziś prezentujemy Wam projekt koszulki, którą każdy zawodnik znajdzie w swoim pakiecie startowym. Mamy nadzieję, że koszulki wszystkim biegaczom przypadną do gustu i będą dla nich miłą pamiątką z aleksandrowskiego biegu.

Przypominamy także o kilku kwestiach organizacyjnych. Do końca czerwca, opłata startowa w półmaratonie wynosi 55 złotych. Po tym terminie wzrośnie do 70 złotych. Po zamknięciu zapisów elektronicznych, w Biurze Zawodów, trzeba będzie natomiast zapłacić 100 zł. Dlatego warto się pospieszyć, by zapłacić mniej.
Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.
Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej. W przypadku biegu na dystansie 5 km nie są przewidziane żadne zniżki czy zwolnienia z opłat.

Zapisy oraz regulaminy biegów dostępne pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4606&fbclid=IwAR3luvn2Cx3j_usixRUe307P7YPEv_eK7ueCFOlgpb7ba0XpOsyFH6lkSlE

Translate »