Główna Aktualności Konferencja – Urząd Pracy w Zgierzu

Konferencja – Urząd Pracy w Zgierzu

Dodano: Autor: Mateusz Rafalski

Pracodawcy i Przedsiębiorcy!!!! Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu organizuje dla Państwa konferencję pn. „ Inwestycja w siebie gwarancją stabilnego zatrudnienia. Jaki jest klucz do rozwoju zawodowego?”. Spotkanie odbędzie się  w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zgierzu, w dniu 07.02.2024r., w godz. 10-13.

Rynek pracy jest przestrzenią dynamicznych zmian, gdzie pracodawcy i pracownicy stają przed licznymi wyzwaniami i możliwościami. Wymaga to od nich dostosowania się do nowych wymogów zawodowych i zdobywania nowych umiejętności. Kluczem do sukcesu jest elastyczność i gotowość do nauki przez całe życie.

Dlatego też w trakcie spotkania będziemy rozmawiać o możliwościach wsparcia finansowego w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2024, jak również o alternatywnej propozycji  Bazy Usług Rozwojowych, oferującej usługi  szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem.

Będzie to także okazja do podsumowania realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu projektu „Stabilna praca-silna rodzina”.

Mamy nadzieję, iż uczestnicy konferencji uzyskają kompleksową wiedzę, którą wykorzystają w celu rozwoju zawodowego i zwiększenia atrakcyjności na rynku pracy.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!!!!

Aktualności