Główna Komunikaty (TRASA: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – WOLA GRZYMKOWA – RĄBIEŃ AB – KRZYWIEC – RĄBIEŃ – ŁÓDŹ)

Komunikaty (TRASA: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – WOLA GRZYMKOWA – RĄBIEŃ AB – KRZYWIEC – RĄBIEŃ – ŁÓDŹ)

Dodano: Autor: Krzysztof Stefanek

INFORMACJA !!!

Informujemy mieszkańców, że od dnia 1 lutego br. zmieni się przewoźnik obsługujący linię autobusową: Aleksandrów Łódzki – Wola Grzymkowa – Rąbień AB – Krzywiec – Rąbień – Łódź.

Obecny przewoźnik firma: KASZ-BUS będzie realizował przewozy do końca obowiązywania zawartej z Gminą umowy tj. do 31.01.2024r.

Na wniosek mieszkańców wprowadziliśmy zmiany w obowiązującym do tej pory rozkładzie jazdy oraz częściowo zmieniliśmy trasę busa. Zwiększona została częstotliwość kursów w godzinach szczytów. Po zmianach bus będzie wykonywał 19 kursów dziennie w dni robocze.

Wprowadzone zmiany na  trasie powyższej linii autobusowej:

  • Bus jadąc od strony Aleksandrowa ul. Wolską będzie na każdym kursie skręcał w al. Brzozową i będzie dojeżdżał do ul. Przyrodniczej w Rąbieniu AB (nie będzie jeździł do końca ul. Wolską);
  • Na terenie Łodzi bus nie będzie dojeżdżał do ul. Wersalskiej, tak jak obecnie, tylko jadąc ul. Rojną będzie dojeżdżał do ronda przy ul. Traktorowej. Na rondzie

będzie zawracał i  tą samą trasąbędzie kierował się do Aleksandrowa.

Wprowadzone zmiany umożliwią łatwiejszy dojazd mieszkańcom  do łódzkich szkół,  do zakładów pracy oraz zapewnią połączenie z innymi liniami autobusowymi i tramwajowymi osobom dojeżdżającym do centrum Łodzi.

Aktualności