Główna Aktualności Jeszcze bardziej zakręcony weekend w Aleksandrowie Łódzkim

Jeszcze bardziej zakręcony weekend w Aleksandrowie Łódzkim

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Kolejny weekend wakacji przed nami, a w Aleksandrowie nie zwalniamy tempa. Starujemy w sobotę o 15:00.

Sobota pod znakiem kolorowego szaleństwa

Tego dnia zapewnimy zabawę, którą zapamiętacie na długo… Najpierw bezkarnie Was ubrudzimy. A wszystko za sprawą tego, że do Aleksandrowa Łódzkiego zawita największa w Polsce kolorowa trasa. Mowa tu o Holi Święcie Kolorów. Zabawa, w rytm tanecznej muzyki, polega na obrzucaniu się kolorowymi proszkami. Wspomnienia z tego wydarzenia zostaną z Wami na długo! Dlatego zabierzcie znajomych i dajcie się ponieść wielobarwnemu szaleństwu! O Wasze dobre samopoczucie zadbają DJ-e i animatorzy, którzy będą zagrzewać publiczność do dobrej zabawy. Przeprowadzone zostaną również liczne konkursy.W międzyczasie odbędą się także pokazy baniek XXL, a na koniec…. pokryjemy wszystko gęstą białą pianą, do której będziecie mogli wskoczyć i bawić się na całego.
Jeśli jednak emocji będzie zbyt wiele i poczujecie się troszkę zmęczeni, odpoczniecie w strefie relaksu.Cały czas będzie działał także 20-metrowy ślizg wodny! To doskonała zabawa na letnie popołudnie. Mnóstwo radości gwarantowane! Znowu będziemy rozdawać bony na darmowe lody oraz… kupony na loty balonem na uwięzi, które będą się odbywały w niedzielę! Będzie można je zdobyć w różnych grach i konkursach. Dlatego warto brać w nich udział.
Kupony na lot będzie można także wygrać na stoisku BLU FITNESS. Wykwalifikowani trenerzy podpowiedzą Wam również m.in. jak prawidłowo ćwiczyć oraz zdrowo się odżywiać. Skorzystacie z analizy składu ciała oraz obejrzycie pokazy fitness. Zasięgnięcie także porad z zakresu fizjoterapii oraz zdrowej suplementacji. Gdy dzieci będą mały wykonywane brokatowe tatuaże, mamy zrelaksują się podczas zabiegu kolagenowego na dłonie.

Odlotowa niedziela

A co czeka nas w niedzielę? Także mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Zaczynamy o 15:00. Tego dnia znów wypróbujecie ślizg wodny oraz darmowe dmuchańce. Na najmłodszych czekać będą również animatorzy z Alexland – centrum edukacji i zabawy. Znacie ich już z poprzednich wydarzeń, więc doskonale wiecie, że nudzić się nie będziecie. O 16:00 wysłuchamy koncertu w wykonaniu kapeli Fakiry. „Ach Franka, Franka”, „Zimny drań”, „Bez śladu” – jeśli te tytuły sprawiają, że macie ochotę rzucić się w wir śpiewu i tańca, zapraszamy na koncert „Na wszystkie duszy nastroje”. Piękne, pełne miłości i optymistycznego przesłania teksty jak i niezwykła wpadająca w ucho muzyka to niezapomniane doznania artystyczne. A po godzinie 19:00 atrakcja, z której pierwszy raz będziecie mogli skorzystać w Aleksandrowie Łódzkim. Tym razem, dosłownie… odlecicie! Mowa o lotach balonem na uwięzi. W pięknym, kolorowym balonie, zabierzemy Was wysoko, wysoko nad ziemię… To niepowtarzalna okazja, by podziwiać najbliższą okolicę z tej perspektywy. Jak załapać się na taką przygodę? Nic prostszego! Wystarczy przyjść i aktywnie uczestniczyć w weekendowym wydarzeniu. Kupony na loty będą do zdobycia w licznych grach i zabawach. Niedzielę zakończymy na sportowo. O 21:00 zapraszamy do Aleksandrowskiej Strefy Kibica. Obejrzymy wtedy finał UEFA EURO 2020. Kto wygra te mistrzostwa? O tym przekonamy się już w 11. lipca. Bądźcie razem z nami!

Moc atrakcji i różnokolorowych wrażeń gwarantowana. Nie możecie tego przegapić! Weekendowe wydarzenie realizowane jest w ramach „Planu B” – cyklu letnich imprez w Aleksandrowie Łódzkim

Aktualności