Główna Aktualności Inauguracja roku sportowego

Inauguracja roku sportowego

Dodano: Autor: E o

28 września na stadionie MOSiR odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2023/24 wraz z Finałem Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.

To była doskonała okazja, by podsumować również ostatni rok. Mamy bardzo dobrą wiadomość.

Powiat zgierski został najlepszy w województwie łódzkim, ale na uwagę zasługuje fakt, że ten sukces został osiągnięty przede wszystkim, dzięki sukcesom uczniów Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie oraz Liceum Ogólnokształcącego Szkole Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie.

„Sportowa Trójka” w ubiegłym sezonie zdobyła mistrzostwo Polski chłopców starszych i wicemistrzostwo Polski chłopców młodszych w ramach Igrzysk Dzieci i wicemistrzostwo dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych. I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. I miejsce chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i III miejsce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego to triumfator Licealiady w koszykówce dziewcząt. Uczniowie zajęli I miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady.

Nic dziwnego, że Wojewódzką Inaugurację Sportowego Roku Szkolnego 2023/24 zorganizowano w Aleksandrowie Łódzkim. Stadion MOSiR jest doskonałym miejscem na organizację Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady!

Aktualności