Główna Aktualności Ferie z superbohaterami

Ferie z superbohaterami

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Ferie z superbohaterami” – pod takim tytułem Kino Spójnia oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim proponują ofertę codziennych pokazów. Nie zabraknie na nich uwielbianych przez dzieci propozycji filmowych, rozmów z bohaterami naszej codzienności oraz dodatkowych niespodzianek.

Każdemu seansowi będzie towarzyszyć spotkanie z gościem specjalnym. Wśród nich znajdą się m.in.:strażak, ratownik medyczny, piłkarz czy osoba zajmująca się działaniami prozwierzęcymi w naszej gminie. Tak więc będzie okazja do porozmawiania na ważne tematy w miłej atmosferze. Tuż po spotkaniu projekcja filmu dla najmłodszych. Pojawią się takie tytuły jak: „Sing 2”, „Wilk, lew i ja”, ”O czym dzisiaj marzą zwierzęta”, ”Skarb Mikołajka” czy „Jak rozmawiać z psem”.
Projekt będzie realizowany przez całe ferie od 14. do 26. lutego. Start zawsze o 10:15, bilety w cenie 12 zł dla dziecka oraz 14 zł dla dorosłego. Rezerwacji można dokonywać na stronie kina: https://kinospojnia.pl/ lub telefonicznie pod nr: 726 506 506.

Aktualności