Główna Aktualności Epicentrum Festiwal na sportowo

Epicentrum Festiwal na sportowo

Dodano: Autor: Dorota Zemła

Epicentrum Festiwal to nie tylko dobra muzyka, świetni wykonawcy i wspaniałe koncerty. Największej imprezie roku towarzyszą też sportowe zmagania. Już dziś zapraszamy na dwa sportowe wydarzenia:

II Mistrzostwa w Tenisie o Puchar Bumistrza Aleksandrowa Łódzkiego — gra podwójna oraz Turniej Plażowej Piłki Siatkowej.

Wszystkich pełnoletnich miłośników tenisa zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału w drugich aleksandrowskich mistrzostwach, a kibiców — do dopingu i wsparcia swoich zawodników. Trzydniowy turniej par w formule deblowej odbędzie się w dniach 21-23 czerwca br. (piątek, sobota, niedziela) w Aleksandrowie Łódzkim (na korcie przy ul. Ściegiennego). Ilość miejsc jest ograniczona, więc trzeba się śpieszyć. Zapisy trwają do 16 czerwca. Zgłoszenia przyjmuje Witek Pietrzak — tel. 503 035 995, e-mail: wan@poczta.onet.pl. Organizator skontaktuje się z osobami, które zakwalifikują się do turnieju.

Zapraszamy też drużyny do udziału w Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej (mixty). Turniej siatkówki odbędzie się 23 czerwca na boisku do piłki plażowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. 11 Listopada 98, Aleksandrów Łódzki). Zbiórka drużyn o godz. 9.00, rozpoczęcie turnieju o godz.10.00. Zgłoszenia drużyn do turnieju przyjmuje i wszelkich informacji udziela Sylwester Grabarczyk, tel. 604 444 677.

Zaprasza Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Aktualności