Główna Aktualności Epicentrum Festiwal – Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2022

Epicentrum Festiwal – Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2022

Dodano: Autor: Mateusz Rafalski

Nasza największa impreza plenerowa roku dorobiła się już doskonałej renomy w regionie dlatego zasłużyła na wyróżnienie nową formułą, nową nazwą i idąca za nią identyfikacją wizualną, która jeszcze bardziej podkreśli jej wyjątkowy charakter i da wiele możliwości promocji nowej muzycznej marki Aleksandrowa Łódzkiego.


Dni Aleksandrowa Łódzkiego to od tej pory będą funkcjonowały pod zamienną nazwą Epicentrum Festiwal. Epicentrum kojarzy się zarówno z punktem centralnym, a jesteśmy przecież praktycznie w centrum Polski i zewsząd jest do nas tak samo blisko, chcemy by podczas Epicentrum Festiwal wszystkie drogi prowadziły właśnie do Aleksandrowa Łódzkiego. Po drugie epicentrum wiąże się ze wstrząsem i tutaj możemy liczyć przede wszystkim na naszą scenę główną, która wstrząśnie okolicą dźwiękami najlepszej polskiej muzyki!


Zapraszamy na Dni Aleksandrowa 2022, a właściwie Festiwal EPICENTRUM, bo tak należy mówić o najlepszym imprezowym weekendzie w roku 2022!

Doskonała muzyka rozbrzmiewać w naszym mieście będzie 18 i 19 czerwca oraz sprawi, że w tym dwudniowym szaleństwie będą chcieli uczestniczyć wszyscy!

Aktualności