Główna Aktualności Dzień Zdrowa i Urody im. Ilony Rafalskiej

Dzień Zdrowa i Urody im. Ilony Rafalskiej

Dodano: Autor: Mateusz Rafalski

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to dobry moment, by zaprosić mieszkanki i mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego i okolic do udziału w Dniu Zdrowia i Urody — 10 kwietnia 2022 r., godz. 14, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Bankowa 7/11).

Tegoroczna edycja zapowiada się kolorowo, muzycznie i pod wieloma względami bardzo atrakcyjnie. Organizatorzy zaprosili do udziału profesjonalistów z trzech dziedzin: zajmujących się zdrowiem, urodą oraz modą. Będzie można skorzystać m.in. z bezpłatnej mammografii, konsultacji rehabilitacyjnej i fizjoterapeutycznej czy z zakresu medycyny naturalnej, badań audiometrycznych słuchu, profesjonalnego brafittingu, porad dietetyka czy spotkać się z trenerem prowadzącym treningi w technologii EMS.

Wiosną należy także szczególnie zadbać o urodę, warto zatem zapoznać się z najnowszymi trendami w kosmetyce, w tym z trendami w makijażu wiosenno-letnim. Na miejscu będzie także ministudio tatuażu. Chętne osoby będą mogły wziąć udział w warsztatach komponowania naturalnych kosmetyków (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wejściówki* — do odebrania w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą). Zdrowe i piękne ciało warto modnie ubrać. Będzie coś dla lubiących styl vintage — polecamy szaffing, a dla poszukujących modowych nowinek — polecamy pokaz mody marki Vitesi (w reżyserii Hanny Piekarskiej) oraz wchodzącej na rynek marki NEVANA. Gośćmi specjalnymi będą: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, którzy razem z kwartetem smyczkowym zaproszą na godzinny koncert*.

Wszystko to będzie okraszone wspaniałym humorem, uśmiechem i… pysznymi świeżymi sokami owocowymi lub warzywnymi — zupełnie za darmo. Dla zdrowia i urody! Wstęp na teren imprezy wolny, z wyjątkiem warsztatów komponowania naturalnych kosmetyków i koncertu Alicji Majewskiej (obowiązują wejściówki). Formułę Dnia Zdrowia i Urody zapoczątkowała śp. Ilona Rafalska, a kontynuują ją Jej przyjaciele. Organizatorem jest Aleksandrowskie Forum Społeczne i Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim. Patron honorowy: Jacek Lipiński Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego. * wejściówki są udostępniane w ramach charytatywnej zbiórki Aleksandrowskiego Forum Społecznego „pomoc dla uchodźców” — sugerowana wrzutka do puszki za warsztaty kosmetyczne 10 zł, koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza 20 zł.

Aktualności