Główna Aktualności Dzień Babci i Dziadka z siostrami Szydłowskimi

Dzień Babci i Dziadka z siostrami Szydłowskimi

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

To będzie niezapomniany Dzień Babci i Dziadka. Już 21. stycznia zapraszamy na spotkanie z siostrami Szydłowskimi, które popularność i sympatię widzów zdobyły, biorąc udział w programie telewizyjnym The Voice Senior.

Wydarzenie przybierze formę koncertu połączonego z wywiadem przeprowadzonym przez dziennikarza telewizyjnego Leszka Bonara. Rozmowa koncentrowała się będzie wokół muzycznej przygody, której bohaterkami są siostry Szydłowskie.  Opowiedzą publiczności o swojej karierze oraz udziale w popularnym show. Swoje pytania paniom będzie mogła zadać również publiczność.

Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński. Spotkanie odbędzie się 21. stycznia w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury o godzinie 17:00. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim.

Wydarzenie zorganizowane zostanie zgodnie z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi dotyczącymi pandemii koronawirusa. Prosimy o zabranie ze sobą certyfikatu szczepienia w celu jego weryfikacji przy wejściu na spotkanie.

Aktualności