Główna Aktualności Dni otwarte w SMS LO

Dni otwarte w SMS LO

Dodano: Autor: Kinga Ratajczyk

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Drzwi Otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportowego-Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika. W piątek i sobotę (15-16 marca) szkoła zaprasza zainteresowanych uczniów i ich rodziców.

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 15. marca, w godzinach 13-19 oraz w sobotę, 16. marca, od 10 do 13. W salach lekcyjnych do dyspozycji będą nauczyciele poszczególnych przedmiotów oraz uczniowie, którzy opowiedzą o codziennym funkcjonowaniu SMS-LO.

W kolejnym roku szkolnym szkoła planuje otworzyć 3 klasy:

Klasa A – SMS (koszykówka dziewcząt, lekkoatletyka i pływanie chłopców i dziewcząt. Rozszerzony program treningowy (21 godzin)

Klasa B – sportowa (piłka nożna) + ogólna (7 godzin + 3 godziny programowe WF)

Klasa C – ogólna

W każdej klasie można wybrać następujące rozszerzenia: język polski / matematyka oraz dwa spośród: język angielski, biologia, historia, geografia, biznes i zarządzanie.

W piątek, nie zapomnijcie o uroczystym apelu w hali sportowej o godzinie 14:00. Podczas niego Dyrekcja Szkoły podzieli się informacjami dotyczącymi naboru (profile klas, wymogi formalne) oraz ogólnych planów na przyszłość. Tradycyjnie również czeka na Was występ artystyczny.

Aktualności