Główna Aktualności Biegasz, chodzisz z kijkami, lubisz pomagać — masz okazję się wykazać!

Biegasz, chodzisz z kijkami, lubisz pomagać — masz okazję się wykazać!

Dodano: Autor: Dorota Zemła

Wiemy — imprez charytatywnych cała masa, ale…
Andrzej Maciejewski, dusza człowiek, społecznik, mocno zaangażowany w aleksandrowski sport, mimo że los doświadczył go okrutnie, jest z tych, którzy nawet w nieszczęściu kochają życie. Sam, gdy może pomaga, jego motto: ,,dobrych ludzi nikt nie zapomina”. Teraz sam potrzebuje pomocy.

Zakup wózka inwalidzkiego to dzisiaj duże wyzwanie! Stąd szybka decyzja: robimy to co lubimy i pomagamy! Czyli biegamy w „Andrzejkowym biegu dla Andrzeja”.

— Można wziąć udział w biegu w kaloszach lub „zwykłym” — mówi Arkadiusz Cichecki. —Pomysł kilometry za złotówki jest też już sprawdzony. Sponsorami zostali tym razem: burmistrz Jacek Lipiński i radni z jego komitetu wyborczego oraz radni powiatowi PO — zapłacą za wszystkie kilometry, które uda się biegaczom „nakręcić”. Oprócz tego symboliczne wpisowe (20-25 zł), które w całości pójdzie na ten szczytny cel! Co ofiarujemy? Fajny medal, puchary dla tych ambitniejszych, pęto kiełbasy i przede wszystkim dziką satysfakcję z dobrego uczynku! (Szczegóły w regulaminie).
„Andrzejkowy bieg dla Andrzeja” odbędzie się 28 listopada br. (niedziela), start o godz. 10.00. Całość „ogarnia” Aleksandrowskie Forum Społeczne, Wydział Promocji UM i oczywiście MOSiR. Patronat honorowy objął oczywiście burmistrz Jacek Lipiński. Obiecujemy różne atrakcje! Wypatrujcie ,,Andrzejkowego biegu dla Andrzeja” i przybywajcie!

Program „Andrzejkowego biegu dla Andrzeja” (28.11.21)

1. Otwarcie biura zawodów — godz 9.15,
2. Zamknięcie biura dla uczestników „Biegu w kaloszach” — godz 10.00.
3. Zamknięcie biura dla uczestników biegu głównego i nordic walking – godz 11.30
4. Start „Biegu w kaloszach” — 10.15.
5. Start biegu i marszu głównego — 10.30.
6. Wróżby andrzejkowe 10.30-11.30.
7. Grillowane kiełbaski 11.00-12.45.
8. Zakończenie biegu głównego — 12.30.
9. Wręczenie nagród — 12.45.
10. Zakończenie imprezy — 13.00.

Aktualności