Główna Aktualności Apel Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Z Ikrą”

Apel Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Z Ikrą”

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Apel Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Z Ikrą”:

Drodzy Rybacy i Wędkarze, zwracamy się do Was z ogromną prośbą. Każdy z nas wie, jak obecnie wygląda sytuacja w Ukrainie. Nasza Rybacka Lokalna Grupa Działania „Z Ikrą” w Parzęczewie prosi o zaangażowanie naszej braci rybackiej i wędkarskiej, nie tylko z naszego terenu, ale także z całej Polski do pomocy Ukraińskim Żołnierzom, którzy walczą o wolność i demokrację, nie tylko Ukrainy, ale i całej Europy. Otrzymaliśmy informację od naszej przyjaciółki Krystyny Łaszniewskiej, która wraz z Natalią Kulikovą koordynuje zbiórkę z Warszawy pod patronatem Kościoła Garnizonowego Św. Apostołów Piotra i Pawła we Lwowie. Bardzo prosimy o przekazanie zużytych lub nowych sieci rybackich i sieci zabezpieczające stawy i obiekty stawowe, które zostaną wykorzystane do produkcji siatek maskujących dla Ukraińskich Żołnierzy w Kijowie. Najbardziej zależy nam na tym, aby były to sieci sznurkowe, elastyczne i wytrzymałe. Prosimy o foliowanie siatek do tonażu maksymalnie 100 kg.
Do produkcji siatek maskujących potrzebne są również materiały w belkach lub ścinki krawieckie z materiałów syntetycznych: ortalion, podszewka poliestrowa, fizelina (może być ogrodnicza) w kolorach ziemi: wszystkie odcienie brązu, zieleni (poza jaskrawym), czarne, ciemne beże, szare, ciemne szare oraz trytytki w każdym rozmiarze i kolorze.
Rzeczy można dostarczyć po uprzednim kontakcie z Natalią pod nr tel.: 884 911 412 lub Krystyną – tel.: 668 509 002, one już wskażą konkretny adres w Warszawie. Możecie również dostarczyć nam na adres ul. Ozorkowska 3, 95-045 Parzęczew, a my przetransportujemy wszystkie dary do Warszawy. W razie pytań prosimy dzwonić pod nr. tel.: 604 948 546 – Jolanta Pęgowska Prezes Zarządu Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Z Ikrą” lub do naszego biura, tel.: 730 145 015.
Za okazaną pomoc z całego serca dziękujemy💙💛
Chwała Ukrainie!Слава Україні!

Aktualności